A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

PERGOLE – innowacyjne zadaszenia bez ograniczeń

Prezentujemy najnowsze rozwiązania zadaszeń tarasów, ogrodów, otwartych terenów przy restauracjach, hotelach i biurowcach.

PERGOLE ALU 2

Prosty forma pergol dopasowuje się do nowoczesnej architektury. Montowane do ściany, pomiędzy dwoma ścianami, wolnostojące stanowią zadaszenie do wczesnej jesieni. Z dachem aluminiowym lub z tkaniny PCV.

Pergole aluminiowe OMBRA, z obrotowymi lamelami, sterowanymi elektrycznie, po zamknięciu są wodoszczelne, co w połączeniu z system odprowadzania wody, w konstrukcji i słupach, pozwala na korzystanie z tarasu bez względu na pogodę.

System oferowany w pełnej kolorystyce RAL. Możliwość zastosowania rolet i okiennic w bocznych ścianach pergol.

Pergole, typu PALMERA, z dachem z wodoodpornej tkaniny PCV, sterowanym ręcznie lub elektrycznie, to rozwiązanie dla Klientów ceniących komfort przebywania na zewnątrz, zarówno przy największym upale, jak i deszczu. Konstrukcja pergoli, w zależności od systemu, pozwala swobodnie spadać wodę, poza obszar użytkowania.

Więcej informacji w głównych Salonach SKALMAR: Infolinia: + 12/656 20 04 lub 12/278 50 58.

http://www.skalmar.pl/pergole-altany-parasole/26-pergole-altany-parasole/140-quattro-system

pergole z dachem PCV 1

MIRAGE – NOWA ODSŁONA ZASŁON

Mirage- Harmonia kontrastów

Unikalne zasłony okienne do nowoczesnego domu i biura, które zrobią wrażenie, nie tylko swoim wyglądem, ale również, niespotykaną dotąd funkcjonalnością.

Mirage to system osłon skierowany do klientów, którzy szukają niepowtarzalnych rozwiązań wykończenia wnętrz. Odpowiednie do wszystkich typów okien, zasłony Mirage, świetnie sprawdzają się zarówno w dużych oknach, jak i w podwójnych drzwiach balkonowych. Tkanina podzielona jest na kawałki o szerokości 50cm, które pozwalają na przejście i podział w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeby, w przeciwieństwie do tradycyjnych firan i zasłon. Konstrukcja tego systemu umożliwia rozsunięcie płatów tkaniny w ciągu dnia, tak, aby cieszyć się światłem dziennym i widokiem z okna w ciągu dnia. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu tkanin o różnej przezierności, zasłony Mirage zasunięte wieczorem zapewniają poczucie prywatności i przytulności. Płaty zasłon można regulować podobnie, jak, lamele w żaluzjach pionowych i ustawiać je pod różnym kątem.

WIĘCEJ: KLINKIJ TUTAJ

SCREEN SH-SCR 1% i BLACKOUT

Nowość w ofercie SKALMAR – tkaniny screen SH-SCR o przezierności 1% i Blackout o nowej szerokości belki – 2500-3000 mm, dające możliwość wykonania rolety o tym wymiarze, bez konieczności zgrzewania materiału. Tkanina z Atestem Niepalności.

Kolekcja tkanin SH-SCR zawiera tkaniny o przezierności 1%, 2%, 3%, 5%, 10% oraz tkaninę zaciemniającą 100% Blackout o różnej fakturze i bogatej kolorystyce, od bieli po czerń, co pozwala na zastosowanie tkaniny, w dowolnej aranżacji, przestrzeni biurowej i mieszkalnej.

Tkanina w sprzedaży w produkcie gotowym i na kupony (od 1 mb).

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Radosnych Świąt Wielkanocnych,

Pełnych optymizmu i wiosennego nastoju,

Jak najmilszych spotkań

W gronie rodziny i przyjaciół,

życzy Skalmar

PERGOLE – innowacyjne zadaszenia bez ograniczeń

PERGOLE – innowacyjne zadaszenia bez ograniczeń

Prezentujemy najnowsze rozwiązania zadaszeń tarasów, ogrodów, otwartych terenów przy restauracjach, hotelach i biurowcach. Prosty forma pergol dopasowuje się do nowoczesnej architektury. Montowane...

Zobacz więcej

MIRAGE – NOWA ODSŁONA ZASŁON

MIRAGE – NOWA ODSŁONA ZASŁON

Mirage- Harmonia kontrastów Unikalne zasłony okienne do nowoczesnego domu i biura, które zrobią wrażenie, nie tylko swoim wyglądem, ale również, niespotykaną dotąd funkcjonalnością. Mirage...

Zobacz więcej

SCREEN SH-SCR 1% i BLACKOUT

SCREEN SH-SCR 1% i BLACKOUT

Nowość w ofercie SKALMAR – tkaniny screen SH-SCR o przezierności 1% i Blackout o nowej szerokości belki – 2500-3000 mm, dające możliwość wykonania rolety o tym wymiarze, bez konieczności zgrzewania...

Zobacz więcej

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg
National CPR association
National CPR Association
national cpr association