Opis ogólny:
System bram rolowanych garażowych jest idealnym rozwiązaniem do ochrony pomieszczeń oraz optymalizację miejsca niezbędnego do montażu. Bramy rolowane możliwe są do założenia zarówno w nowych, jaki i już powstałych budynkach bez konieczności wprowadzania zmian w budynku.

Walory produktu:
Bramy rolowane pracują w płaszczyźnie pionowej co znacznie ogranicza ilość potrzebnego miejsca w pomieszczeniu. Dzięki swojej budowie, brama podczas podnoszenia nie wychodzi poza obrys budynku, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wypadków związanych z otwarciem garaży bezpośrednio przy drogach dojazdowych. Zastosowane profile stanowią barierę termiczna, zapewniając wymagany stopień wentylacji wewnątrz pomieszczenia.

Budowa:
Skrzynia: wykonana z aluminium
Profil: wykonana z blachy aluminiowej dwuwarstwowej. Blacha malowana w systemie PUR-PA. Wewnątrz profilu zastosowano piankę, która ma za zadanie zwiększyć izolację termiczną. Istnieje możliwość zastosowania profili z przeszkleniami.

Sterowanie:
Bramy rolowane SKALMAR wyposażone są w silniki elektryczne z modułami radiowymi, dzięki czemu możliwe jest sterowanie silnikiem z obu stron budynku.

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg