Opis ogólny:
System rolet zewnętrznych OPOTERM dedykowany jest zarówno dla nowych budynków oraz będących w trakcie renowacji. Skrzynia w tym systemie mocowana jest bezpośrednio do ramy okiennej przy użyciu dedykowanych profili. Profile systemu OPOTERM współpracują z większością dostępnych na rynku okien oraz drzwi drewnianych i PCV. Możliwy jest montaż bez zabudowy, z zabudową częściową oraz całkowitą ponieważ czoło skrzyni stanowi bazę pod materiały wykończeniowe.

Walory produktu:
Rolety zewnętrzne w systemie OPOTERM pozwalają na redukcję kosztów związanych z utrzymaniem optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia o nawet 30% w skali roku. Istnieje możliwość wykonania więcej niż jednej rolety przy wykorzystaniu tylko jednej skrzyni. Rewizja skrzyni dobierana jest w zależności od potrzeb inwestycji od dołu lub czoła skrzyni.

Budowa:

  • Skrzynia: wykonana z wysokiej jakości PCV, ocieplone od wewnątrz.
  • Profil: dostępne są dwa rodzaje profili:
  • Wykonane z wysokiej jakości aluminium,
  • Wykonane z tworzyw sztucznych
  • Prowadnice: wykonane z elementów PCV lub jeśli nie istnieje możliwość schowania prowadnic pod warstwę wykończeniową, możliwe jest zastosowanie estetycznych elementów zaokrąglonego profilu bocznego.

Sterowanie:
Rolety w systemie OPOTERM mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silników elektrycznych z możliwością integracji do systemów „inteligentnego domu”.

Moskito przeciwko komarom i insektom
Możliwość zastosowania równolegle z profilem rolety zewnętrznej moskitiery rolowanej przy wykorzystaniu jednej skrzyni, system ten wymaga podwójnych prowadnic i możliwe jest niezależne sterowanie profilu roletowego oraz moskitiery.

opoterm1

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg