Moskitiery

 

SPOKOJNY, NICZYM NIE ZAKŁÓCONY SEN .... CZYLI MOSKITIERY OKIENNE I DRZWIOWE SKALMAR PRZECIWKO KOMAROM

Dobry, zdrowy sen działa jak lekarstwo i najlepszy kosmetyk. Pozwala odpocząć, zregenerować siły, nabrać dystansu do wielu spraw. Dlatego powinniśmy zadbać o całkowity nocny spokój .

Moskitiery Skalmar są najskuteczniejszym, nie chemicznym, sposobem na zwalczenie komarów i innych insektów, które nie pozwalają nam swobodnie wypoczywać w letnie dni i wieczory.
W zależności od zastosowanego systemu, latem ochronią nas przed natarczywymi komarami, pozwalając jednocześnie na ciągły dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia.
Różnorodność systemów pozwala na dostosowanie moskitiery do każdego typu okna, w tym do okien przesuwnych i dachowych. Przy zastosowaniu siatki aluminiowej moskitiery stanowią barierę dla zwierząt domowych.
W ofercie Skalmar szeroka paleta kolorystyczna profil aluminiowych, z jakich wykonane są nasze siatki przeciw owadom.
Estetyczne wykonanie wysoka jakość i trwałość to główne cechy moskitier Skalmar.

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg