Panele tekstylne

 

ręczneelektrycznePanele tekstylne są alternatywnym rozwiązaniem dla okien większych, drzwi tarasowych i balkonowych, w których zastosowanie rolet tekstylnych, ze względów technicznych i praktycznych, jest niemożliwe.
Szyna, na której montowane są materiałowe panele, może osiągać nawet 5 metrów szerokości, dzięki czemu zasłonimy całą największą powierzchnię.
Szeroki wybór systemów paneli pozwala na dowolną kombinację ułożenia pasów tkaniny, w zależności od potrzeb.

W ofercie Skalmar dostępne systemy*:
- jednostronny (sznurek, ręka): zsuwanie tkaniny na jedną stronę, przy czym przy sterowaniu sznurkiem skrajny panel jest zawsze stały (nieruchomy)
- dwustronny niesymetryczny (tylko sznurek): zsuwanie tkaniny na dwie strony, przy czym każdy panel skrajny z lewej i prawej strony jest stały (nieruchomy)
- dwustronny symetryczny (sznurek, ręka): zsuwanie tkaniny na dwie strony, przy czym każdy panel skrajny z lewej i prawej strony (nieruchomy)

*UWAGA: W przypadku wyboru systemu otwieranego ręką, każdy z paneli sterowany jest niezależnie i wszystkie panele są wolno jeżdżące. Dotyczy to każdego z systemów (jednostronny, dwustronny niesymetryczny i symetryczny).
Minimalna ilość torów – 2, maksymalna – 5.

Inspiracje SKALMAR:
Panele tekstylne są wdzięcznym produktem do aranżacji ze względu na łącznie tkanin.
Minimalna ilość paneli wchodząca w skład szyny to 2, a maksymalna to 9 sztuk.
Daje to pełną swobodę połączenia różnych kolorów i rodzajów tkanin, aby uzyskać najlepszy efekt. Chcąc przełamać wizualnie powierzchnię dużego okna możemy podzielić panel 3 kolorami, włączając jeden panel we wzór. Wszystko zależy od ilości pasów, jakie będą zawieszone na szynie.

LL_Panel_Carnival_White_5
Paneelgordijn-1-Coulisse-hoofdplaat
panel-dessin_resized
panel-jacquard_resized
panel-screen_resized
Panel-system_Ultimate_resized
panel-uni_resized
producten-panel
SKALMAR_Panel_RAINBOW_Moss mix_3
SKALMAR_Panel_RAINBOW_White_C3
20180302_155158
20180302_155607
4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg