Tkaniny

Tkaniny do zasłon i firan nowej generacji zaspakajają nasze gusta i potrzeby, zaskakują nowymi funkcjami. Są przyjemne w dotyku i dla oka, mają rozmaite wzory, odcienie, łatwo się je pierze, a kolory zachowują trwałość, odporne na ścieralność i promieniowanie słoneczne. Zasłony i firany już nie tylko dekorują okna, chronią naszą prywatność i zabezpieczają przed zbyt dużą ilością światła i słońca, ale również wytłumiają dźwięki, są trudnopalne i odporne na wodę.
W naszych nowych kolekcjach tkanin są materiały do wykończenia okien w prywatnych domach i mieszkaniach, jak również tkaniny ze znakiem jakości Trevira SC, Acoustic Performance, IMO, OEKO Standard 100 do hoteli, biurowców, salonów spa, gabinetów lekarskich i szpitali, sal kinowych, teatralnych, restauracji i klubów, szkół i przedszkoli, pojazdów (pociągów, autobusów, samolotów) i statków, gdzie wymagane bezpieczeństwa i jakości są na najwyższym poziomie. Oferta zawiera, między innymi, tkaniny zaciemniające (Blakout), akustyczne (wyciszające) i welurowe.

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg