Zamów darmową wycenę Zamów pomiar 

Rolowane

Opis ogólny:
System bram rolowanych garażowych jest idealnym rozwiązaniem do ochrony pomieszczeń oraz optymalizację miejsca niezbędnego do montażu. Bramy rolowane możliwe są do założenia zarówno w nowych, jaki i już powstałych budynkach bez konieczności wprowadzania zmian w budynku.

Walory produktu:
Bramy rolowane pracują w płaszczyźnie pionowej co znacznie ogranicza ilość potrzebnego miejsca w pomieszczeniu. Dzięki swojej budowie, brama podczas podnoszenia nie wychodzi poza obrys budynku, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wypadków związanych z otwarciem garaży bezpośrednio przy drogach dojazdowych. Zastosowane profile stanowią barierę termiczna, zapewniając wymagany stopień wentylacji wewnątrz pomieszczenia.

Budowa:
Skrzynia: wykonana z aluminium
Profil: wykonana z blachy aluminiowej dwuwarstwowej. Blacha malowana w systemie PUR-PA. Wewnątrz profilu zastosowano piankę, która ma za zadanie zwiększyć izolację termiczną. Istnieje możliwość zastosowania profili z przeszkleniami.

Sterowanie:
Bramy rolowane SKALMAR wyposażone są w silniki elektryczne z modułami radiowymi, dzięki czemu możliwe jest sterowanie silnikiem z obu stron budynku.

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.