• Home
  • Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

SKALMAR Contract


oi1

oi3

oi5

oi7

0pdf Katalog Skalmar Contract

0pdf Realizacje

0pdf Tkaniny do rolet

0pdf Prezentacja Rolety/Zasłony/Żaluzje

Tworzymy dla Państwa idealne miejsca pracy - Obsługa Inwestycji SKALMAR.

Polski rynek biurowy nie zwalnia tempa. Jesteśmy w czołówce dostawców powierzchni biurowych, która chętnie nabywana jest przez zagraniczne korporacje.
Nowoczesne biurowce to budownictwo Klasy A, celujące w certyfikację systemu LEED na poziomie Platinum. Powyższe wynika z zastosowanych w biurowcu rozwiązań: oświetlenie typu LED, inteligentny system zarządzania obiektem, energooszczędne instalacje grzewcze, po zastosowane systemy przeciwsłoneczne, typu: rolety, żaluzje poziome i pionowe.

Współczesna architektura oparta na przeszklonych fasadach budynków wymaga zastosowania skutecznych systemów przeciwsłonecznych. Dostosowując się do obowiązujących trendów firma SKALMAR oferuje szeroki wybór systemów. Bazowym produktem, chętnie wybieranym przez Klientów, są rolety tekstylne typu wolnowiszącego Techroll 100-W i kasetowego Techroll 200-K , z zastosowaniem certyfikowanej tkaniny SCREEN SCR, z niezbędnym Atestem Niepalności wg PN-EN ISO 6941:2005. Parametry tkaniny, w zależności od stopnia przezierności: 1%, 3%, 5%, 10% zapewniają komfort wizualny i cieplny. Obsługa rolet odbywa się manualnie lub elektrycznie, z możliwością zintegrowania z inteligentnym systemem zarządzania budynku.
Żaluzje poziome 25 i 50 mm oraz żaluzje pionowe są alternatywnym rozwiązaniem przeciwsłonecznym. Regulowany kąt ustawienia listew umożliwia uzyskanie optymalnego oświetlenia pomieszczenia, o każdej porze dnia, zapewniając skuteczną ochronę przed nagrzewaniem.
Kraty przemysłowe i nożycowe to najwyższej jakości rozwiązania chroniące lokale przed włamaniem i wandalizmem, pozostawiając jednocześnie wgląd na ekspozycję witryny sklepowej, poprawiając wentylację i regulując przepływ powietrza.
Bramy przemysłowe to produkt skierowany do obiektów handlowych, sądów, muzeów i innych budynków użyteczności publicznej. Wykonane z najwyższej jakości profili stanowią skuteczną ochronę otworów w budynkach.

Wykwalifikowani pracownicy firmy SKALMAR są do dyspozycji Klienta na każdym etapie realizacji, od fazy projektu, po końcowy odbiór wykonanej realizacji.


Zapraszamy do współpracy
Zespół Skalmar

Dział Obsługi Inwestycji

Monika Bętkowska
Tel. + 48 696 43 80 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Solarz
Tel. + 48 502 251 197
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Skalmar – Bieżanowska
12/656 20 04

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.