Zamów darmową wycenę Zamów bezpłatny pomiar 

Kraty

NIEZAWODNA OCHRONA 

Kraty rolowane, kraty przemysłowe oraz kraty nożycowe SKALMAR to niezawodna i skuteczna ochrona przed włamaniem, wandalizmem. Skierowane do właścicieli sklepów, pasaży handlowych, banków, muzeów oraz Klientów prywatnych w budownictwie wielomieszkaniowym i jednorodzinnym. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości prezentacji własnej ekspozycji. 

Kraty rolowane wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium, pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Kraty rolowane montowane są zarówno w obiektach będących w trakcie budowy, jak i w już istniejących budynkach. Sterowane za pomocą przełącznika lub podnoszących komfort obsługi urządzeń sterujących. Zgodnie z obowiązującymi normami krata zwijana standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przeciw spadowe. Może być doposażona w zabezpieczenie przed przygnieceniem podczas zamykania, przed podniesieniem oraz w zestaw fotokomórek.

Kraty nożycowe to najstarsze zabezpieczenie witryn sklepowych czy też domów i mieszkań. Wykonane z profili aluminiowych, malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL stanowią skuteczną ochronę przeciwwłamaniową. Mocowane do ściany nie wymagają dużej przestrzeni montażowej. W ofercie wersja krat ocynkowanych.

Kraty nożycowe montowane są w obiektach już istniejących. 

Przejdź do galerii >>

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg