O firmie


o firmie3

Skalmar to polska, wielopokoleniowa, dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem, z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku osłon okiennych,  rynku budowlanym, architektury wnętrz i ogrodów.

Doświadczenie

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości Systemów Przeciwsłonecznych i Zabezpieczających:

Zewnętrznych: pergole, altany, wiaty garażowe, zewnętrzne rolety screen ZIP, kraty nożycowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne zabezpieczające, moskitiery;

Wewnętrznych: rolety tekstylne i rzymskie, zasłony, karnisze do zasłon, żaluzje aluminiowe i drewniane, plisy, panele okienne.

Gwarantujemy pełną obsługę zamówień, wraz z montażem i serwisem.

Dysponujemy zapleczem produkcyjnym, własną szwalnią, wykwalifikowaną kadrą produkcyjno-monterską.

Współpraca

Poprzez działania podejmowane z innymi firmami z naszej branży dążymy do zwiększenia skuteczności w zdobywaniu i obsłudze klientów drogą zamówień publicznych i przetargów oraz obsługi firm deweloperskich i generalnych wykonawców.

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie architektury wnętrz i ogrodów, jak również z biurami architektonicznymi i projektowymi, zapewniając doradztwo, obsługę techniczną i przygotowanie ofert.

Tym samym nieustająco poprawiamy wizerunek polskiej branży budowlanej, jako jednego ze strategicznych sektorów dla rozwoju gospodarczego Polski.

Skanska, Re-Bau, Budimex, PORR, MIX JASNOGÓRSKA, IDS-BUD, Buma, Warbud, Rywal – to nasi Klienci, z którymi dobra współpraca owocuje po dziś dzień dużymi realizacjami na terenie całej Polski.

Zdobyliśmy zaufanie Klientów sektora prywatnego, publicznego oraz HoReKa, dzięki połączeniu tradycyjnych rozwiązań z innowacyjnymi technologiami, zarówno systemów, jak i tkanin.

Nasi przedstawiciele i dystrybutorzy w Polsce i za granicą mają zapewniony jednolity i transparentny system współpracy.

Nasza Misja

Na liście naszych celów na lata 20-te XXI wieku jest nieustające zwiększanie naszej konkurencyjności i sprzedaży, automatyzacja linii produkcyjnych, współpraca z ośrodkami akademickimi w celu wprowadzanie innowacyjnych systemów i tkani, rozwój sieci dystrybucji lokalnej i zagranicznej, podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników poprzez szkolenia, współpraca z firmami zrzeszonymi wokół idei zrównoważonego rozwoju, w klastrach i hubach oraz z instytucjami publicznymi wspierającymi rozwój inwestycji i handlu polskich firm.

Społeczna odpowiedzialność

Opieramy się na najważniejszych w życiu wartościach i zasadach: uczciwości, rzetelności, jakości, dbałości  o swoich pracowników. Tym budujemy zaufanie klientów i partnerów biznesowych.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy współpracują z nami od lat.

Społeczną odpowiedzialność biznesu, rozumiemy, jako chęć wspierania najbardziej potrzebujących. Wynika to z naszego głębokiego przekonania o konieczności niesieniami prawdziwej pomocy, nie na pokaz, a potrzeby serca.

Od wielu lat angażujemy się w pomoc organizacjom i instytucjom pozarządowym, kładąc nacisk na te niewielkie, działające w społeczności lokalnej.

Jesteśmy dumni, że nasze trzypokoleniowe przedsiębiorstwo jest wizytówką firm rodzinnych dla wielu polskich instytucji w wymiarze samorządowym i narodowym, a podczas forum, konferencji i targów jesteśmy zapraszani jako eksperci, żeby podzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy

Skalmar

0pdf Pobierz nasz katalog

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.