• Home
 • Pomoc
 • Jak zrobić zakupy

Jak zrobić zakupy w Skalmar/Umówić się na pomiar

Instrukcja


 1. W celu przyspieszenia i ułatwienia informacji o ofercie – prosimy o przesłanie drogą elektroniczną lub telefonicznie – zapytania dotyczącego produktu wraz z przybliżeniem wymiarów. Obsługa Klienta Skalmar wyceni oferowany produkt. Po akceptacji cenowej prosimy o: Patrz: Punkt 2
 2. Należy skontaktować się drogą telefoniczną lub mailową w celu umówienia się na pomiar
  Numer kontaktowy + 48 12 656 20 04 lub + 48 12/ 278 50 58
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Obsługa biura ustala odpowiedni termin przyjazdu. Wizyta powinna odbyć się od 1 do 4 dni od zgłoszenia.
 4. Pomiary odbywają się w godzinach od 8.00 do 19.00 w dniach od poniedziałki do piątku*
  *istnieje możliwość umówienia pomiaru w sobotę – za porozumieniem z BOK.
 5. Podczas pomiaru pracownik Skalmar zobowiązany jest do przedstawienia oferty Skalmar w zakresie możliwości jej prezentacji**
  a) Katalogi Tkanin
  b) Miniatury systemów
  c) Wzorniki produktów
  **w przypadku systemów o większych gabarytach (mocowanie na ścianie) Pracownik Skalmar może nie posiadać wzorników. Niezbędna wówczas wizyta w BOK SKALMAR Kraków lub Czarnochowice.
 6. Podczas pomiaru Pracownik Skalmar wycenia wybrany przez Klienta produkt, i przedstawia pełną ofertę.
 7. Klient ma możliwość podpisania umowy od razu podczas wizyty pracownika Skalmar.
 8. W celu uruchomienia Zamówienia/Zlecenia Klient zobowiązany jest do uregulowania zaliczki 50% wartości Zamówienia/Zlecenia brutto gotówką Pracownikowi Skalmar wraz z otrzymaniem potwierdzenia KP lub przelewem na wskazany rachunek bankowy w ofercie.
 9. W przypadku przedpłaty 100% wartości Zamówienia brutto Klient otrzymuje odpowiedni rabat, w zależności od sezonu i produktu.
 10. Dniem uruchomienia Zamówienia/Zlecenia jest wpływ środków na konto firmy Skalmar.
 11. Termin realizacji Zamówienia/Zlecenia – w zależności od produktu. Ustalony podczas pomiaru.
 12. Po otrzymaniu należności BOK Skalmar wystawia fakturę VAT lub paragon. Następnie dokument dostarczany jest drogą mailową, pocztą lub dostarczany jest osobiście przez Pracownika Skalmar w dniu montażu.
 13. W przypadku pomiaru niesfinalizowanego w dniu przyjazdu Pracownika Skalmar – zlecenie trafia do „Pomiarów Oczekujących”. Klient nie ponosi opłaty wynikającej z przyjazdu Skalmar na miejsce pomiaru/wizyty.
 14. Klient ma możliwość otrzymania oferty drogą mailową po zakończeniu wizyty Skalmar w ciągu 4 dni.
 15. Klient ma możliwość do podpisania umowy, sfinalizowania oferty drogą mailową wraz z dokonaniem przelewu na poczet zaliczki lub przedpłaty.
  Wówczas prosimy o przesłanie potwierdzenia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wpisaniem numeru oferty w tytule przelewu.
 16. Pozostałe Istotne Warunki Zamówienia/Zlecenia Klient otrzymuje wraz z podpisaniem Zamówienia/Zlecenia.

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.