Zamów darmową wycenę Zamów pomiar 

Bramy

Garaż, ze względu na swoje przeznaczenie, powinien być pomieszczeniem bezpiecznym i wygodnym. W tym celu stworzyliśmy dla państwa bramy, które nie tylko chronią samochód, ale również dostępu do domu. Stanowią zabezpieczenie otworów budowlanych, hal przemysłowych, garaży, budynków magazynowych czy handlowo usługowych przed niepożądanym dostępem i czynnikami atmosferycznymi. Bramy garażowe mogą być montowane zarówno w obiektach będących w trakcie budowy, jak i w już istniejących budynkach.

Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Jedną z zalet zastosowania bramy zwijanej jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost z jezdni. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza widoczności.

Bramy przemysłowe
Produkt skierowany do Generalnych Wykonawców – Klientów Biznesowych. Bramy przemysłowe z niezbędnymi certyfikatami i atestami wymaganymi w obiektach użyteczności publicznej. Montowane w galeriach handlowych, garażach podziemnych, sądach, muzeach.

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.