Zamów darmową wycenę Zamów bezpłatny pomiar 

Rolowane

System krat rolowanych można stosować zarówno w budynkach już istniejących oraz będących w trakcie budowy. Wszystkie kraty wyposażone są w zabezpieczenia przeciw spadowe, możliwe jest rozszerzenie produktu o system ochrony przed przygnieceniem podczas zamykania.

Walory produktu:
Nasze kraty stanowią idealny sposób na ochronę budynku przy jednoczesnej możliwości prezentacji wnętrza ( bardzo przydatne przy zastosowaniu do ochrony sklepów), zapewniają właściwą wentylację pasaży handlowych i garaży. Ponadto dzięki możliwości zastosowania profili wyposażonych w przeszklenia, kraty rolowane, tworzą barierę ochronna przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi.

Budowa:
Skrzynia: wykonana z ekstrudowanego aluminium w dwóch wariantach:
- kwadratowej, ściętej pod kątem 45 stopni,
- półokrągłej.
Profil: wykonany z aluminium w wysokościach od 52mm do 100mm.

Sterowanie:
System krat rolowanych może wykorzystywać jeden z dwóch rodzajów napędów. Możliwe jest sterowanie ręczne oraz elektryczne z możliwością montażu konsoli sterującej wewnątrz lub na zewnątrz budynku w zależności od potrzeb klienta.

kraty11

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg