Pergole ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią komfort wypoczynku we własnych ogrodach oraz w przestrzeniach restauracyjnych ogródków.

Zasłony do Pergol, nowość w naszej letniej ofercie Lato 2018- Hits for Heats, zapewniają dodatkową ochronę, jednocześnie dodając uroku naszym altanom. Firma Skalmar, we współpracy z firmą Dickson, światowym liderem wśród producentów tkanin technicznych, oferuje specjalne materiały do zasłon zewnętrznych. W nowatorskich kolekcjach NATTE i VELUM XL znajdują się tkaniny w czterech eleganckich kolorach ziemi, odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć i ekspozycję światła słonecznego, chronią przed upałem, promieniami UV, wiatrem oraz hałasem. Lekkość tkanin, ich faktura, kolory dodają pergoli uroku i przytulności. Dzięki zasłonom Państwa pergola będzie miejscem spersonalizowanym, gdzie króluje komfort, bardziej intymnym, delikatnym, piękniejszym.

Pergolas z logo_-1
tkaniny1
tkaniny2
Zasłony do Pergol i Altan_13699
 
Materiały FR posiadające certyfikat trudnopalności. Tkaniny głównie stosowane przy zamówieniach klientów instytucjonalnych (hotele, biura, sale koncertowe, kina, teatry, restauracje, kluby, salony spa, szpitale, szkoły, pojazdy, statki).
TREVIRA CS (z ang. Comfort and Security – komfort i bezpieczeństwo) jest zastrzeżonym znakiem handlowym dla tkanin, które zostały wykonane z włókien trudnopalnych lub przędz poliestrowych. Tkaniny głównie stosowane przy zamówieniach klientów instytucjonalnych (hotele, biura, sale koncertowe, kina, teatry, restauracje, kluby, salony spa, szpitale, szkoły, pojazdy, statki).
Materiały z certyfikatem Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO). Te tkaniny mogą bez żadnych przeszkód być montowane na statkach i łodziach każdego rodzaju, dzięki temu, że spełniają specjalne wymogi bezpieczeństwa na morzu.
Tkanina bioaktywna, która zatrzymuje rozwój oraz zwalcza bakterie i zarazki. Świetnie sprawdzająca się w szpitalach, przychodniach, domach spokojnej starości.
Tkanina akustyczna, która ogranicza przepuszczanie fal dźwiękowych - Wycisza pomieszczenie w różnych stopniach.
Tkanina neutralizująca przykre zapachy z otoczenia. Stosowana w hotelach, restauracjach, miejscach narażonych na wszelkie przykre zapachy.

Eleganckie, proste w montażu i obsłudze, ciche i płynne karnisze ręczne lub elektryczne, kierujemy do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających funkcjonalnego rozwiązania do hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, kinowych i teatralnych. Wśród naszych propozycji szyn sufitowych, znajdziecie Państwo podstawowe urządzenia w wersji ekonomicznej oraz niezwykle eleganckie szyny dekoracyjne z systemem sznurkowym, ułatwiającym rozsuwanie i zasuwanie zasłon lub firan.

Tkaniny do zasłon i firan nowej generacji zaspakajają nasze gusta i potrzeby, zaskakują nowymi funkcjami. Są przyjemne w dotyku i dla oka, mają rozmaite wzory, odcienie, łatwo się je pierze, a kolory zachowują trwałość, odporne na ścieralność i promieniowanie słoneczne. Zasłony i firany już nie tylko dekorują okna, chronią naszą prywatność i zabezpieczają przed zbyt dużą ilością światła i słońca, ale również wytłumiają dźwięki, są trudnopalne i odporne na wodę.
W naszych nowych kolekcjach tkanin są materiały do wykończenia okien w prywatnych domach i mieszkaniach, jak również tkaniny ze znakiem jakości Trevira SC, Acoustic Performance, IMO, OEKO Standard 100 do hoteli, biurowców, salonów spa, gabinetów lekarskich i szpitali, sal kinowych, teatralnych, restauracji i klubów, szkół i przedszkoli, pojazdów (pociągów, autobusów, samolotów) i statków, gdzie wymagane bezpieczeństwa i jakości są na najwyższym poziomie. Oferta zawiera, między innymi, tkaniny zaciemniające (Blakout), akustyczne (wyciszające) i welurowe.

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg