ZASŁONY DO PERGOL

Pergole ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, którzy cenią komfort wypoczynku we własnych ogrodach oraz w przestrzeniach restauracyjnych ogródków.

Zasłony do Pergol, nowość w naszej letniej ofercie Lato 2018- Hits for Heats, zapewniają dodatkową ochronę, jednocześnie dodając uroku naszym altanom. Firma Skalmar, we współpracy z firmą Dickson, światowym liderem wśród producentów tkanin technicznych, oferuje specjalne materiały do zasłon zewnętrznych. W nowatorskich kolekcjach NATTE i VELUM XL znajdują się tkaniny w czterech eleganckich kolorach ziemi, odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć i ekspozycję światła słonecznego, chronią przed upałem, promieniami UV, wiatrem oraz hałasem. Lekkość tkanin, ich faktura, kolory dodają pergoli uroku i przytulności. Dzięki zasłonom Państwa pergola będzie miejscem spersonalizowanym, gdzie króluje komfort, bardziej intymnym, delikatnym, piękniejszym.

 

Certyfikaty

Materiały FR posiadające certyfikat trudnopalności. Tkaniny głównie stosowane przy zamówieniach klientów instytucjonalnych (hotele, biura, sale koncertowe, kina, teatry, restauracje, kluby, salony spa, szpitale, szkoły, pojazdy, statki).
TREVIRA CS (z ang. Comfort and Security – komfort i bezpieczeństwo) jest zastrzeżonym znakiem handlowym dla tkanin, które zostały wykonane z włókien trudnopalnych lub przędz poliestrowych. Tkaniny głównie stosowane przy zamówieniach klientów instytucjonalnych (hotele, biura, sale koncertowe, kina, teatry, restauracje, kluby, salony spa, szpitale, szkoły, pojazdy, statki).
Materiały z certyfikatem Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO). Te tkaniny mogą bez żadnych przeszkód być montowane na statkach i łodziach każdego rodzaju, dzięki temu, że spełniają specjalne wymogi bezpieczeństwa na morzu.
Tkanina bioaktywna, która zatrzymuje rozwój oraz zwalcza bakterie i zarazki. Świetnie sprawdzająca się w szpitalach, przychodniach, domach spokojnej starości.
Tkanina akustyczna, która ogranicza przepuszczanie fal dźwiękowych - Wycisza pomieszczenie w różnych stopniach.
Tkanina neutralizująca przykre zapachy z otoczenia. Stosowana w hotelach, restauracjach, miejscach narażonych na wszelkie przykre zapachy.

Karnisze

Eleganckie, proste w montażu i obsłudze, ciche i płynne karnisze ręczne lub elektryczne, kierujemy do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających funkcjonalnego rozwiązania do hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, kinowych i teatralnych. Wśród naszych propozycji szyn sufitowych, znajdziecie Państwo podstawowe urządzenia w wersji ekonomicznej oraz niezwykle eleganckie szyny dekoracyjne z systemem sznurkowym, ułatwiającym rozsuwanie i zasuwanie zasłon lub firan.

Tkaniny do zasłon

DOM, MIESZKANIA, APARTAMENTY, BIURA, INWESTYCJE  - kolekcje tkanin do firan i zasłon

DOM

Klasyka i najnowsze trendy w eklektycznych kompozycjach, elegancki styl i prostota, świetna jakość w atrakcyjnej cenie- tak można scharakteryzować naszą kolekcję tkanin zasłonowo- firanowych. Tutaj znajdą coś dla siebie miłośnicy miękkich aksamitów i welurów, zarówno gładkich, jak i wzorzystych, kwiatowych i geometrycznych. Dla klientów, którzy preferują lżejsze tkaniny mamy szeroki wybór materiałów różnorodnych w kolorach i wzorach.
Tu znajdziecie Państwo unikatowe wzory kwiatowe, które nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter, świetnie komponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzem.

BIURO

W kolekcji tkanin mamy bogaty wybór różnorodnych tkanin, które w pełni zaspokajają wymagania estetyczne i jakościowe naszych klientów, którzy poszukują ciekawych wzorów i kolorów w dobrej cenie. Jednocześnie materiały te są trudnopalne, odporne na wodę i poplamienia tłustymi substancjami, świetnie się piorą, nie tracąc swoich właściwości. Dla Klientów, którzy traktują względy bezpieczeństwa i estetyki na równi, tkaniny PRIMO to optymalny wybór.
Nasz Partner jest jednym z najbardziej popularnych europejskich producentów tkanin, znanych na świecie ze świetnego wzornictwa, wysokiej jakości i atrakcyjnych cen.

Oficjalnie jesteśmy Partnerami firm specjalizujących się w tkaninach do zasłon i firan, m. in. DEKOMA i Indes Fuggerhaus. Tkaniny dostępne w Skalmar.

dekoma logo new

https://dekoma.eu/pl/produkty/tkaniny

Indes Fuggerhaus logo

http://www.indesfuggerhaus.com/home/

PT Prestigious Textiles

https://www.prestigious.co.uk/fabrics/all-collections