Zamów darmową wycenę 

DOSKONAŁA IZOLACJA TERMICZNA

System rolet zewnętrznych dedykowany dla nowych budynków lub już istniejących przy dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz produkt stanowi integralną część budynku, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego. Ponadto montaż rolet zewnętrznych w systemie INTEGRO nie ingeruje w strukturę okien i drzwi.

Walory produktu:
System stworzony z myślą o optymalnym współczynniku utraty ciepła wewnątrz pomieszczenia. Zastosowanie rolet zewnętrznych umożliwia redukcję wydatków związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń nawet o 30%.

Budowa:

  • Skrzynka: wykonana z ekstrudowanego aluminium w rozmiarach od 137mm do 205mm, będąc jednocześnie podkładem do dowolnych materiałów wykończeniowych elewacji budynku
  • Prowadnice: wykonane z wysokogatunkowego aluminium
  • Profil: wykonane z wysokogatunkowego aluminium, wypełnione pianką poliuretanową, tworzywowe, ekstrudowane w wysokościach od 37mm do 55mm oraz grubościach w zakresie 8,5mm – 14mm.

Sterowanie:
Rolety zewnętrzne w systemie INTEGRO mogą być sterowane ręcznie przy pomocy dedykowanych zwijaczy oraz elektrycznie, wykorzystując szeroką paletę napędów z możliwością włączenia ich do systemów inteligentnych budynków.

Moskito przeciwko komarom i insektom
Możliwość zastosowania równolegle z profilem rolety zewnętrznej moskitiery rolowanej przy wykorzystaniu jednej skrzyni, system ten wymaga podwójnych prowadnic i możliwe jest niezależne sterowanie profilu roletowego oraz moskitiery.

integropr bnik aluprof

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg