LATO ze SKALMAR

lato ze skalmar 37

Miesiąc Lipiec był u nas gorący, nie tylko dzięki pięknej pogodzie. Moc pracy przełożyła się na realizacje – zamontowaliśmy, zarówno Klientom prywatnym, jak i w restauracjach, hotelach i w biurowcach, Pergole, Rolety Tekstylne, Markizy, Rolety ZIP, Zasłony, Moskitiery i Plisy.

W Szczawnicy, na 11 piętrze  Hotelu Pieniny Grand ukończyliśmy konstrukcję systemu Pergol typu SUPER, o łącznej powierzchni 120 m2. Montaż na wysokości 60 metrów odbył  się przy udziale alpinistów, wszystko zgodnie z planem, widok spod Pergoli zapiera dech w piersiach.

Nad samym Jeziorem Rożnowskim nasi Klienci mogą odpoczywać pod dachem Pergoli typu SHADE – aluminiowa konstrukcja w pełni sterowana elektrycznie z otwieranym dachem. Kolejne Pergole typu VELO, SHADE i BOX są już u właścicieli na terenie Krakowa. Życzymy miłego relaksu.

Z Systemów Zabezpieczających, jesteśmy w trakcie montażu Krat Nożycowych w nowej, prestiżowej siedzibie Muzeum Wojska Polskiego na Cytadeli w Warszawie, wspólnie z IDS BUD.

Biurowiec HIGH FIVE jest już wyposażony w nasze Rolety Screen. To kolejna realizacja we współpracy ze Skanska.

W nowym biurowcu firmy Ryvu SELVITA, przy ul. PODOLE , rolety typu TECHROLL 100 W, z zastosowaniem tkaniny Screen, zapewnią najwyższy standard pracy w pomieszczeniach biurowych.

Tkanina ta odbija promienie UV, rozprasza światło, umożliwia komfortową pracę przy komputerach.

W salach szkoleniowo - konferencyjnych iLab, firmy Eurokreator , nasze rolety zaciemniające są kompatybilne z systemem SMART HOME, który z poziomu telefonu lub komputera  optymalizuje ich działanie. Komfort XXI wieku z roletami Skalmar.

Finalizujemy kolejną realizację z naszym stałym Klient, firmą AWEX, w Masłomiący, na  rolety RTW z tkaniną blackout.

W krakowskich kawiarniach i restauracjach: Moo Moo przy ul. Św. Krzyża, Kolory Cafe na ul. Estery, w Kładka Cafe przy ul. Mostowej, zamontowaliśmy przeciwsłoneczne markizy, które skutecznie chronią przed nasłonecznieniem.

Dla nowo otwartej przestrzeni Hali Okrąglak, mieszczącej się w samym centrum krakowskiego Kazimierza przy Placu Nowym 4, dostarczyliśmy system rolet skutecznie blokujących dopływ światła. 30 rolet ma pełnić funkcję zaciemnienia pod planowane seanse filmowe w Okrąglaku. Filmy, projekcje wyświetlane będą na ekranach zainstalowanych również przez Skalmar.

Skalmar wyposażył wszystkie okna w system plis góra/dół Hotelu Ester usytuowanego w bliskim sąsiedztwie Okrąglaka. Plisy Skalmar podniosły komfort odpoczynku gości i zapewniają niezbędną w hotelach prywatność.

Nasze roletki, plisy i żaluzje ozdabiają wnętrza wielu prywatnych, krakowskich domów.

Dziękujemy Wszystkim Państwu za zaufanie i zapraszamy do naszych Salonów

Skalmar

3(7)
Lubimy niepowtarzalne projekty(7)
Lubimy niepowtarzalne projekty(8)
Lubimy niepowtarzalne projekty(9)
2(7)

Kartka z Kalendarza – LIPIEC 2020

lipiec 72

Witamy słoneczny Lipiec ☀🏖🏝 Życzymy sobie i Państwu, aby ten nowy miesiąc był czasem relaksu, odpoczynku i wytchnienia.

Aby każdy dzień lipca spędzić pod Pergolami Skalmar, delektując się wakacyjną aurą i zapachami lata.
Tego życzymy Wszystkim

Kartka z Kalendarza – SIERPIEŃ 2020

Kartka z Kalendarza – SIERPIEŃ 2020

Wszystkim życzymy takich, albo jeszcze piękniejszych widoków zza okna lub z leżaka PozdrawiamySkalmar

Zobacz więcej

LATO ze SKALMAR

LATO ze SKALMAR

Miesiąc Lipiec był u nas gorący, nie tylko dzięki pięknej pogodzie. Moc pracy przełożyła się na realizacje – zamontowaliśmy, zarówno Klientom prywatnym, jak i w restauracjach, hotelach i w...

Zobacz więcej

Kartka z Kalendarza – LIPIEC 2020

Kartka z Kalendarza – LIPIEC 2020

Witamy słoneczny Lipiec ️ Życzymy sobie i Państwu, aby ten nowy miesiąc był czasem relaksu, odpoczynku i wytchnienia. Aby każdy dzień lipca spędzić pod Pergolami Skalmar, delektując...

Zobacz więcej

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg