Skalmar for HOME OFFICE HOTEL

Dla komfortu naszych Klientów uporządkowaliśmy produkty pod konkretne projekty

Home – to rozwiązania i materiały dla właścicieli prywatnych domów i architektów wnętrz, którzy wspierają swoich Klientów.
Office – w tym katalogu znajdują się wysoko zaawansowane technicznie systemy i atestowane materiały z certyfikatami, które stanowią wyposażenie biur i budynków użyteczności publicznej.
Hotel – produkty dedykowane hotelom, restauracjom i kawiarniom (HoReCa), które znajdą w tym katalogu architekci wnętrz, projektanci i generalni wykonawcy, odpowiadają najwyższym wymaganiom pod względem jakości, atestów i trendów.

Nowością pomiędzy segmentami są HOH Meble, które dopełniają wnętrze prywatnych domów, restauracji, hoteli i biur (Indoor/Outdoor).

Miła zniżka 5% z okazji dnia Mamy i Taty na rolety tekstylne, plisy, żaluzje, moskitiery, zasłony i markizy.

Miła zniżka 5% z okazji dnia Mamy i Taty na rolety tekstylne,...

Miła zniżka 5% z okazji dnia Mamy i Taty na rolety tekstylne, plisy, żaluzje, moskitiery, zasłony i markizy. PROMOCJA OD 20 MAJA do 23 CZERWCA 2020 ROKU  Regulamin Promocji „Miła Zniżka...

Zobacz więcej

Promienniki Kominkowe Gazowe

Promienniki Kominkowe Gazowe

Przy promienniku kominkowym nacisk położyliśmy na elegancję. Promiennik zamknięty w klasycznej formie spełnia zarówno funkcję grzewczą jak i dekoracyjną. 

Zobacz więcej

Majówka 2020

Majówka 2020

Majówka - grill z przyjaciółmi, może krótka wycieczka w egzotyki, a może impreza ze znajomymi? Te plany muszą poczekać i ten czas spędźmy w domu, z najbliższymi. To przecież niezastąpione chwile...

Zobacz więcej

4f.pngEiffage_Polska_Budownictwo.jpgIDS BUD_indeks.jpgIMG_06062017_133223_0.jpgIMG_06062017_133353_0.jpgagh.jpgairport.jpgbeltowski.jpgbuma.jpgcola.jpgecho.jpgequal-business-park_logo-1.jpgfortis.jpghinv.jpgimage001.jpgkimg.jpglobos.jpglogo-full.jpgpkp-intercity-logo.pngpolcom_firm_2594_822ea2_big.jpgpwst.jpgraben.jpgrmfilipowicz.jpgtvn.jpguj.jpgvistula.jpg