Życzenia na Nowy Rok 2022

Szanowni Państwo,

Kończymy 2021 rok. Wspólnie z Państwem zrealizowaliśmy ciekawe projekty, które wymagały od nas doświadczenia, umiejętności i nieraz odwagi, montując pergole na ostatnich piętrach apartamentowców czy hoteli (wraz z dostawą komponentów dźwigiem).

Państwa wizje aranżacji wnętrz, ogrodów i tarasów  przełożyliśmy na nasze produkty. Wiele małopolskich okien udekorowaliśmy zasłonami, roletami rzymskimi i tekstylnymi, plisami i żaluzjami drewnianymi.

Pergole Skalmar dumnie prezentują się przy domach, służąc Klientom, jako dodatkowa przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Industrialne kraty nożycowe Skalmar trafiły w tym roku do nowego Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, które w myśl zasady prostoty, użyteczności i przestrzeni, wymagało spójności architektonicznej z ideą miejsca. Stąd nietypowa kolorystyka krat, malowanych na kolor miedziany, idealnie komponuje się z zastosowanymi we wnętrzach materiałami. Więcej na temat muzeum http://www.muzeumwp.pl/budowa.php. 195 m2 krat nożycowych zamontowaliśmy również w warszawskiej Galerii Norblin, która na powierzchni 2 ha została zagospodarowana biurami, sklepami, restauracjami, bazarem, butikowym kinem i muzeum.

Rolety screen – od lat Top Produkt Skalmar, skierowany do Generalnych Wykonawców, osłaniają przeszklone ściany biurowców: Podium Park Budynki A i B, Skanska – High Five Budynek C (3 etap), TM Technology, Elektrolux, Answer. Kolejne prestiżowe realizacje przed nami w 2022 roku w ramach zawartych już umów.

W 2021 roku uruchomiliśmy własną Szwalnię – Pracownię Krawiecką, gdzie wykwalifikowane krawcowe z pasją, szyją zasłony, firany, rolety rzymskie, narzuty, poduszki i inne tekstylia. Wykonujemy wszystko pod indywidualne zamówienie, wg projektu Państwa lub Skalmar.

Wszystkie wymienione realizacje powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu Skalmar, który corocznie powiększa się o nowych pracowników i w tym miejscu Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Rok 2021 kończymy pomyślnie i z wizją na Nowy 2022 rok. Na wiosnę zaprosimy Państwa do naszego nowego Showroom`u, który powstanie w Czarnochowicach koło nowej hali produkcyjnej. W nowych przestrzeniach Skalmar będziemy gościć Klientów, prezentować najnowsze systemy osłon przeciwsłonecznych Skalmar, szkolić architektów i projektantów.

Wszystkim Państwu życzymy cudownego 2022 roku, szczęścia w życiu, wspaniałych podróży, tych bliskich i dalekich, aby Świat był dla nas znowu „otwarty”, bezpieczny i przyjazny.

Dziękujemy jeszcze raz,
I do usłyszenia w Nowym Roku.
Do zobaczenia,
Skalmar

IDEAlne zasłony Skalmar – teraz 10% taniej

IDEAlne zasłony Skalmar – teraz 10% taniej

Zapraszamy wszystkich Klientów indywidualnych do zakupu zasłon taniej o 10%. W naszej pracowni krawieckiej przy Królowej Jadwigi 77, w Salonach przy Bieżanowskiej 78A i Czarnochowicach 269...

Zobacz więcej

Promocja Noworoczna Skalmar

Promocja Noworoczna Skalmar

Noworocznie od Skalmar – 10% na zasłony i rolety rzymskie z Ulotką* Skalmar Wszystkich, którzy chcą skorzystać z noworocznego upustu na Zasłony i Rolety Rzymskie zapraszamy do Salonów Skalmar...

Zobacz więcej

Życzenia na Nowy Rok 2022

Życzenia na Nowy Rok 2022

Szanowni Państwo, Kończymy 2021 rok. Wspólnie z Państwem zrealizowaliśmy ciekawe projekty, które wymagały od nas doświadczenia, umiejętności i nieraz odwagi, montując pergole na ostatnich...

Zobacz więcej

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.