KOLOR PANTONE na 2024 - Peach Fuzz o numerze 13-1023

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2024 został Peach Fuzz o numerze 13-1023. Ten delikatny, subtelny i aksamitny odcień brzoskwiniowego o wszechogarniający duchu ma – jak czytamy w oficjalnych materiałach Pantone – „wzbogacać umysł, ciało i serce”.

W dziedzinie aranżacji wnętrz, wybór koloru roku Pantone ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na trendy w projektowaniu przestrzeni. Peach Fuzz, jako kolor roku 2024, idealnie nadaje się do wykorzystania w dekoracjach okiennych, takich jak zasłony, rolety, firany i plisy.

Ten delikatny odcień brzoskwiniowego doskonale współgra z wieloma innymi kolorami, co daje szeroki zakres możliwości w tworzeniu harmonijnych aranżacji wnętrz. Peach Fuzz może być używany samodzielnie, tworząc spokojne i przytulne wnętrza, lub też można go zestawiać z innymi kolorami, aby dodać charakteru i głębi pomieszczeniom.

Zasłony w kolorze Peach Fuzz mogą dodać elegancji i subtelności każdemu pomieszczeniu. Ich aksamitna faktura wprowadza uczucie luksusu, a jednocześnie tworzy przyjazne i relaksujące otoczenie. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących równowagi między nowoczesnością a tradycją w swoim wystroju.

Rolety i firany w odcieniach Peach Fuzz mogą być również używane, aby regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, tworząc atmosferę spokoju i ciepła. To kolor, który sprzyja relaksowi i zmysłowej estetyce.

Plisy w Peach Fuzz mogą być wykorzystane w nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeniach, dodając im delikatności i uroku. Ten kolor jest także doskonałym wyborem do sypialni, gdzie może pomóc w stworzeniu atmosfery relaksu i spokoju.

Wszystko to sprawia, że Peach Fuzz jako kolor roku 2024 Pantone jest nie tylko modnym wyborem, ale także doskonałym sposobem na wzbogacenie naszych wnętrz i wprowadzenie harmonii oraz równowagi do naszego codziennego życia.

KOLOR PANTONE na 2024 - Peach Fuzz o numerze 13-1023

KOLOR PANTONE na 2024 - Peach Fuzz o numerze 13-1023

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2024 został Peach Fuzz o numerze 13-1023. Ten delikatny, subtelny i aksamitny odcień brzoskwiniowego o wszechogarniający duchu ma – jak czytamy w oficjalnych...

Zobacz więcej

Zimowe trendy Skalmar – Zasłony | Firany | Rolety Rzymskie | Tekstylia

Zimowe trendy Skalmar – Zasłony | Firany | Rolety Rzymskie |...

Zimowe tkaniny do zasłon, firan i rzymskich żaluzji różnią się od tych stosowanych w cieplejszych porach roku, ponieważ mają za zadanie nie tylko dekorować, ale również chronić przed zimnem i...

Zobacz więcej

Jesienna Elegancja: Żaluzje Poziome 25/50 mm w Nowoczesnych Wnętrzach

Jesienna Elegancja: Żaluzje Poziome 25/50 mm w Nowoczesnych Wnętrzach

Żaluzje poziome, wykonane z eleganckiego aluminium lub ciepłego drewna o szerokości listew 25 lub 50 mm, stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także wyjątkową ozdobę nowoczesnych wnętrz. Ich...

Zobacz więcej

Zdjęcia są własnością firmy SKALMAR i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody właściciela Skalmar narusza prawo i będzie egzekwowane przed odpowiednimi organami państwowymi.